Dëmtohen reklamat e fushatës së kandidatit demokrat për Tiranën, reagon Roland Bejko

0
52
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Vandalë, që sipas kandidatit të PD-së për Tiranën, Roland Bejko, janë të dyshes Berisha-Meta dhe kanë sulmuar dhe prishur posterat e tij.

Reagimi i Roland Bejkos:

Kjo është prova se Sali Berisha në këto zgjedhje nuk ka garë me socialistët por me partinë Demokratike. Berisha dhe Metaj kanë frikë nga forca e demokratëve të thjeshtë që do të votojnë masivisht kundër tyre dhe Edi Ramës në 14 maj.
E dënoj me forcë këtë akt vandal, por gjithashtu i bëj thirrje autoriteve që të marrin masat dhe të venë para përgjegjësisë shkelësit e ligjit.

Zjarr Tv Ad