Dënohet ish-juristi i CEZ, shpifi ndaj Shkëlzen Berishës

0
23
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mësohet se Gjykata ka dënuar për shpifje ish-juristin e CEZ Romeo Kara, i cili akuzoi djalin e ish-kryeministrit shqiptar Shkëlzen Berisha.

Një tjetër vendim për akuzën e shpifjes është dhënë sot nga Gjykata.

Ky i fundi e paditi për shpifje dhe gjykata ka vendosur sot të dënojë me 50 mijë lekë gjobë Romeo Kara.

Zjarr Tv Ad