Denoncimi/ “Ofendoi Ramën në ‘Facebook’, arrestohet i riu”

0
8

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e një të riu në faqen e tij zyrtare, ndërsa shprehet se ai është arrestuar me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Sipas tij, i riu  është prangosur pasi ka ofenduar shefin e qeverisë në “Facebook”. Ai shkruan se ky veprim është një turp dhe një kthim pas tek etërit e tij.

“Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb”-shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe foton e të riut.