Denoncimi tek Berisha: Nënkryetari i bashkisë së Lushnjës ndërtim pa leje brenda spitalit

0
100

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një denoncim që vjen nga Lushnja, ku thuhet se brenda murit të spitalit është ndërtuar pa leje. Një qytetar dixhital i shkruan Berishës se pas këtij ndërtimi fshihet nënkryetari i Bashkisë së Lushnjës, Gentian Nushi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

DENONCIMI TEK BERISHA

Narkonenkryetari monist i Lushnjes nderton brenda murit te spitalit objekte pa leje.
Ku pyet mafia per ligjin!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
Kjo esht ndertuar ne spitalin tonë Lushnje duke hyr brenda murit dhe ketu ka biznesin Genti nenkryetari bashkise Lushje si nderton brenda dhe pa leje.