Deputetja e PD, Dhurata Çupi në protestë

0
29
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputetja e PD, Dhurata Çupi i është bashkuar protestës së opozitës para Kryeministrisë.

PD dhe partitë opozitës po mbajnë një protestë kombëtare në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, për largimin e Edi Ramës.

Mijëra qytetarë i janë përgjigjur thirrjes së Partisë Demokratike.

Zjarr Tv Ad