Detaje nga ngjarja e rëndë në ‘Top Channel’, Luizi qan pasi shikon pamjet: E njihja rojën

0
406
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja e emisionit Arbana Osmani ia komunikoi lajmin e trishtë banorëve të shtëpisë. Top Channel sot ndodhet në ditë zie, në nder të Pal Kolës, punonjësit të sigurisë.

Vëllai i Madh vendosi që të shfaqë në ekran, pjesë nga ngjarja e rëndë, për t’ia lënë në dorë më pas banorëve, që ata të vendosin nëse do e vijojnë apo jo këtë rrugëtim, që ka nisur më 24 dhjetor të vitit 2022.
Klipi përloti të gjithë banorët e shtëpisë.

Qetsori: Nguëshëllime familjarëve dhe të gjithë stafit.
Olta: A ka të pl agosur të tjerë?
Arbana: Fatmirësisht jo.
Luizi: Ngushëllime familjarëve . Po qaj se unë e kam njohur edhe jashtë rojen. Më vjen shumë keq. Jam i bindur që ai lloj su lmi nuk ka qenë për ne. Këtë duhet ta them për të gjithë banorët. Kjo godinë, kjo media është me e sigurtë se çdo ambasadë.

Dea:Ngushëllime familjes së Palit. Më vjen keq për këtë su lm që i ka ndodhur Top Channel. Ky vend është si familja ime. Faleminderit ju që keni këtë forcë që na e transmetoni ne.
Olta: Pse a ka shanse që mund të jemi edhe ne arsyeja?
Qetsori: Edhe fjalët nuk na vijnë, por unë mendoj që ta vazhdojmë.
Olta: Po si nuk janë kapur autorët, ka shumë kamera.

Zjarr Tv Ad