Detaje të reja nga mbytja e 47 vjeçares

0
46

Detaje të reja janë zbuluar nga mbytja mister e 47 vjeçares Engjellushe Kulla, 47 vjeçarja e cila u nxor e pajetë nga rezervuari i Surrelit.

Sipas burimeve të Zjarr.tv në vendngjarje janë gjetur sende personale, një shishe vere, batanije, mbetje e ambalazhe ushqimore. Dyshohet të ketë qenë e shoqëruar, por mbetet ende mbetet mister personi që njoftoi ngjarjen.
Dyshohet se gruaja e cila banonte në Durrës vuante nga depresioni, por sërish një pikëpyetje për hetuesit mbeten dhe rrethanat se si ajo mbërriti deri në Surrel ku u gjet e mbytur në rezervuarin e zonës.