Dibër/ Gjendet e vdekur 30-vjeçarja, ja dyshimet e para

0
182

Një 30-vjeçare është gjendur e vdekur e ndërsa nuk dihën arsyet e humbjes së jetës . 30-vjeçarja  Maqellara e Dibrës është gjetur e vdekur, ndërsa dyshimet e para janë se, ajo mund t’i ketë dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë gjahu.

Bëhet fjalë për Nezvere Rubla. Polica ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.