Dibër/ Rikthehen reshjet e dëborës

0
28
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në qarkun e Dibrës janë rikthyer në mesnatë reshjet e dëborës

Trashësia e borës në disa zona ka arritur në 15 cm, teksa zonat e thella janë të izoluara .

Raportohet se të bllokuara nga reshjet e borës janë  Lura, Kalaja e Dodës, Selishta, Osteni dhe Trebishti.

Zjarr Tv Ad