“Dil përjashta”/ Sabiani kapet keq me Kristin: Kur më thonë pse nuk qethem tullac…

0
105
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sabiani e ka treguar publikisht që është kundër lidhjes së Keisit me Kristin dhe këtë të fundit e ka thumbuar shpesh me statuset e tij në Instagram e videot në Tiktok.

Sot Sabiani ka postuar një tjetër video, ku shfaqet në makinë dhe shkruan se i kanë thënë të qethet tullac, gjë që ai nuk e bën kurrë.

“Ça the? Dil përjashtë”, dëgjohet të thotë Sabiani, teksa ndjekësit e kanë komentuar këtë video si ‘diss’ ndaj Kristit, i cili është tullac.

https://www.instagram.com/reel/CpVDWNyqMt4/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Zjarr Tv Ad