Diola Doѕti në zi, ish-banorja e BBV humb рerѕonin e ѕhtrenjtë të familjeѕ!

0
1831
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip” Diola Dosti së fundmi ka humbur një persona shumë të dashur të saj. Gjyshja e nutricionistes është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Diola me anë të një postimi në “Instagram”. “Lamtumirë fisnikja, gjyshja ime e shtrenjtë” është postimi që ka lënë Diola, shoqëruar me një foto ku shihet duke e mbajtur dorën e gjyshes së saj tashmë të ndjerë.

Diola ka treguar se gjyshja e saj e ka dhënë frymën e fundit në duart e saj. “E shtrenjta ime! Dhe shpirt në duart e mia.

Do më mungosh shumë e mira, nënë Sofia. Shpirti t’u bëftë dritë se ike në muajin e shenjtë të Ramazanit. O shpirt pranverë,”-shkruan më tej Diola.

Zjarr Tv Ad