Disney sjell filmin e animuar për bebushin mbretëror

0
1

Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney’ ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror.

Në videon e publikuar, arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor.

Libri është një dhuratë nga arushi për Meghan dhe Harry-n.

Në momentit kur ata nisin të shfletojnë librin, në ekran del edhe krevati i vogëlushit Archie, i cili mban të gdhendur emrin e tij, siç mund ta shihni më poshtë.