“Do bëhem copash të të çoj në finale”, Luizi bën aleancë të re, beson se ky banor është “i treti i vërteti”

0
99
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Me rikthimin e 4 ish-banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP2”, Luiz Ejlli dhe Qetsor Ferrunaj duket se kanë nisur të bëjnë një aleancë së bashku.

Që në momentin që Efi Dhedhes, Kiara Tito, Bledi Mane dhe Ronaldo Sharka rihynë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Qetsori mori veçmas Luizin për të bërë një plan për eliminimin e banorëve.

Madje mbrëmë gjatë festës që Vëllai i Madh organizoi për 3 banorët që kanë 100 ditë brenda shtëpisë së BB VIP, këngëtari i njohur i tha atij se do bëhej ‘copash që ta çonte në finale’.

Zjarr Tv Ad