Dua Lipa zbulon emrin e personit që e ktheu në Yll!

0
18

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të suksesshme në botë. Famën e madhe e mori në vitin 2015 kur publikoi këngën “Be the One” që arriti të dëgjohej dhe në Europë duke u renditur në toplistat muzikore.

Që prej asaj kohe, suksesi i Duas nuk është ndalur. Por kush arriti të zbulonte talentin e saj dh eta kthejë në një yll? Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ku shkruajti:

“Menaxheri im dhe shoku i ngushtë @ bentap77 i cili i dëgjonin demot e mia që kur isha 17 vjeçe, por pa diçka në mua. Ne ende kemi një rrugë të gjatë për të bërë… por ky ishte një fillim mjaft i mirë për të nisur vitin, mbrëmja Grammy”.

Kujtojmë se në Grammy u vlerësua me dy cmime. Tashmë mbetet për tu parë nëse do arrijë të ketë  sukses në Brit Awards ku ka marrë katër nominime.