“Dua të përfundoj me një nga ju në të ardhmen”, Enca kërkon partnerin e jetës

0
104
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja Enca Haxhia është ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar në media dhe në rrjetet sociale, ku numëron afro 2 milion ndjekës dhe postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen.

Por më të shumtë janë ata që e mbështesin në çdo moment, pra fansat e saj.

Këngëtarja është shprehur gjithmonë që fansat kanë një rëndësi shumë të madhe për të dhe ditën e djeshme i ka dedikuar atyre disa fjalë në Instastory:

“Ndjekësit e mi/mbështetësit janë më të mirët. Dua të përfundoj me një nga ju në të ardhmen”.

Zjarr Tv Ad