“Dubai i Ramës në Durrës mega afera më e madhe sot në Evropë”- Berisha akuza kryeministrit: Po shkatërron vendin për të mbushur xhepat, flamuri i tij është ai i Serbisë

0
37
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka quajtur projektin e Portit të Durrësit, si mega aferën më të madhe sot në Evropë. Gjatë fjalës në Kuvend, Berisha theksoi se “flamuri dhe atdheu i Ramës është ai i Serbisë”, duke theksuar se ai po shkatërron vendin për të mbushur xhepat e tij.

Berisha: “Në 9 vite vetëm janë pasuruar, dua të qartësoj shqiptarët që ka ikur njeriu që ka për flamurin flamurin e Vuçiç dhe porti i Durrësit është afera e Rama-Vuçiç. Dubai i Ramës në Durrës është mega afera më e madhe sot në Evropë, e një njeriu që i shkatërron vendin e tij për të mbushur xhepat. Kjo është e vërteta. Flamuri i tij është ai i Serbisë, atdheu i tij”

Zjarr Tv Ad