Durrës/ Një shkëndijë elektrike djeg shtëpinë

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një shkëndijë elektrike dyshohet si shkak për djegien e një banese në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Zjarri shkaktoi dëme të mëdha materiale për familjen e Abdyl Dermishajt, por fatmirësisht nuk pati të lënduar. Anëtaret e familjes së dëmtuar thanë se evidentuan zjarrin, por që dolën nga banesa nga frika e shpërthimit të bombolës së gazit që kishin në banesë. Ekspertët zjarrfikës dhe policia kanë nisur një hetim për shkaqet e zjarrit.

 

Zjarr Tv Ad