Durrës, përfshihet nga flakët automjeti në ecje

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ngjarja ka ndodhur tek ‘Shkëmbi i Kavajës, ndërsa mjeti tip ‘Porsch Cayene’ ishte në ecje kur është përshirë nga flakët në pjesën e përparme. Sapo ka konstatuar flakët e zjarrit, shoferi ka zbaritur menjëherë dhe fatmirësisht nuk është lënduar. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e zjarrit, por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Zjarr Tv Ad