Dy të dënuar nga Berati duhet të deklarojnë pasurinë

0
70

Dy persona nga Berati të dënuar në Itali për trafik droge janë shënjestra e radhës e OFL.  Në një deklaratë për mediat, Policia tha se i është dërguar formulari i deklarimit të pasurisë shtetasve Gazmend Mahmutaj dhe Edison  Çobo.