E ak*uzoi se ka bërë buzët/ Vesa Luma i përgjigjet ndjekëses: Do shkriheni së qeshuri me përgjigjen e saj…

0
7

Këngëtarja e njohur Vesa Luma, jeton prej vitesh në Zelandën e Re, së bashku me Big Bastën dhe djalin e tyre, Liamin. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto në Facebook dhe një ndër ndjekëset, e ka ak*uzuar për operacione plastike.

“Çfarë u ke bërë buzëve moj aman? Pse shpërfytyroheni me zor”? i ka shkruar ajo, ndërsa nuk ka vonuar as reagimi i vetë këngëtares.

Vesa ka treguar se nuk u ka bërë asgjë, pavarësisht pse e ka menduar. “S’u kam bërë asgjë…mendova t’i bëj, pastaj m’u kujtua që duhet të vendos maskë, më kishin shkuar lekët kot”, ka replikuar këngëtarja ndaj ndjekëses.

Presim edhe shohim nëse Vesa realisht, do të zgjedhë të bëjë ndryshime.