E fundit/ ARRESTOHET DAN HUTRA

0
302
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Arrestohet Dan Hutra, autori i masakrës së trefishtë në Tiranë. Pas tragjedisë së shkaktuar nga 40 vjeçari që vrau tre gra dhe plagosi tre të tjera, forcat speciale, në bashkëpunim me forcat RENEA bënë të mundur arrestimin e tij në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Hutra vrau me armë zjarri motrën e bashkëjetueses, kunatën e saj, si dhe plagosi bashkëjetuesen Elena Hysa dhe nënën e saj. Po sot autori i shumëkërkuar plagosi me thikë edhe ish-të dashurën në Astir, Marjana Gurakuqi, pasi kjo e fundit nuk i dha para. Por tragjedia nuk përfundon këtu, pasi Dan Hutra dyshohet se ka vrarë në oborrin e banesës në Kamëz 31 vjeçaren Etleva Kurti.

vijon..

Zjarr Tv Ad