E fundit, BLEDI MANE Largohet vullnetarisht Nnga shtepia e BIG BROTHER VIP, dhuratë për Kiarën…

0
572
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bledi mane merr vendimin e pazakonte dhe njofton live ne prime se do largohet nga BBV2 per ti bere nje dhurat dashurise se Kiares dhe Luizit.

Ky vendim ka tronditur te gjithe banoret dhe produksionin te cilet mendonin se Bledi eshte kjndershtar i luizit.

Arbana Osmani eshte trembur shume dhe i ben te ditur se ai mund te dale por duhet te beje kujdes se vendimi eshte i pakthyeshem.

Bledi mane thote qe kjo eshte nje gje qe ai e ndjen ta beje dhe ja vlen te dale me koken lart nga shtepia e BBV2 pergjithcka ka bere ne kete shtepi.

Bledi mane thote qe ky vendim eshte perfundimtar dhe ska rruge mbrapsht. Ky eshte nje gjest shume fisnik dhe i denje per nje personazh kontravers si Bledi Mane.

Gazetari Bledi Mane është futur prej pak ditësh në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Kohë më parë, Mane kishte thënë se shqiptarët e Kosovës nuk kanë kulinari (kuzhinë) të mirë, për shkak se nuk e përdorin dhe nuk e dinë se çfarë është vaji i ullirit.

Kaq kishte mjaftuar që deklarata e tij të shpërndahej me të madhe në thuajse të gjitha rrjetet sociale në Kosovë dhe jo vetem.

E teksa ka bërë një bisedë me banorët e BBVA në orët e vona, Bledi ka përsëritur qëndrimet e tij lidhur me këtë çështje, duke thënë se kulinaria e shqiptarëve të Kosovës është prapa.

Ndërkohë, ka qenë banorja nga Kosova, këngëtarja Nita Latifi ajo e cila ka reaguar duke i thënë: “Bën shaka ti?”.“Kulinaria juaj lë akoma për të dëshiruar, ju jeni te pleskavica”, ka theksuar gazetari i Top Channel.

Zjarr Tv Ad