E pabesueshme! Big Brother kishte përgatitur dy zarfe të zi, ja arsyea e fortë pse u ndrua vendimi i produksionit dhe nuk u lexua zarfi i zi në shtëpinë e BBV…

0
9932
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E pabesueshme! Big Brother kishte përgatitur dy zarfe të zi, ja arsyea e fortë pse u ndrua vendimi i produksionit dhe nuk u lexua zarfi i zi në shtëpinë e BBV…

E pabesueshme ajo qe ka ndodhur brenda Big Brother ne keto momente gjate publicitetit dhe pas kuintave. Situate e acaruar ne shtepi dhe ka pasur edhe fjale te medha mes Luizit dhe Oltes, por edhe Ermiones…

Sherri ka zgjatur disa sekonda dhe me pas eshte shuar duke qene se eshte zarfi i zi ne mes. Nderkohe, duket sikur skenari eshte bere epr te goditur Luizin edhe pse nuk e heqin dot per shkak te audiences qe ai sjell edhe sidomos faktit qe eshte personazhi me i votuar…

Fillimisht ka qene nje nominim i tij dhe me pas eshte ndryshuar gjithcka. Big Brother ka ndryshuar kartat ndersa u ka dhene edhe nje mundesi te dyte banoreve sepse e trembur nga nje reagim i bujshem i publikut per ate qe po ndodh…

Arbana ka lexuar zarfin e zi sonte: “Asnje prej jush nga ky moment nuk mund te shkele me rregullat dhe cenon dinjitetin dhe personalitetin e dikujt, por edhe dhunon dhe kanos.

Ne momentin e pare qe thyeni serish, do eliminoheni direkt. Ky eshte paralajmerimi i fundit i Big Brother ndaj jush. Keni shkelur te gjitha rregullat dhe nuk behet keshtu loja”.

Por askush nuk e kuptoi perse zarfi i zi ne shtepine e BBV nuk u lexua? Perse Arbana lexoi zarfin qe i solli produksioni dhe jo zarfin e zi qe i cuan banoreve ne shtepine e bbv.

Sipas zerave nga brenda produksionit, mendohet se zarfi i zi ishte per eleminimin e Luizit nga shtepia e BBV. Por cuditerisht u ndryshua skenari i produksionit sepse dy nga vajzat e mbrojten fuqishem luizin.

Ermiona dhe Eva i dolen ne krah Luizit dhe ben qe situata tu dilte nga kontrolli produksionit dhe arbanes. E gjitha kjo ka bere qe zarfi i zi i nisur ne shtepine e bbv te mos lexohet por te lexohet nje zarf i zi tjeter me skenarin te bbv qe ishte vetem nje paralajmerim.

Zjarr Tv Ad