E papritur! Çfarë po ndodh në BBV? Qetsori puth në buzë Sabianin (VIDEO)

0
278
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Banori i Big Brother, Qetesori vendosi të mos iu përgjigjet pyetjeve gjatë lojës së që u realizua mbrëmjen e djeshme në BBV. Nëpërmjet kësaj loje, banorët duhet t’i përgjigjen pyetjeve “me spec”, ose duhet të kryejnë një dënim.

“Trego emrin e të dashurës së fundit që ke pasur, ose puth një nga djemtë në buzë,”-ka qenë pyetja për djemtë, ku disa kanë zgjedhur t’i përgjigjen për t’i shpëtuar dënimit, përveç Qetsorit.

Ky i fundit nuk u mendua aspak dhe vendosi të puthë në buzë Sabianin, duke shkaktuar të qeshura tek banorët e tjerë.

https://www.instagram.com/p/CppH2vRsiPU/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Zjarr Tv Ad