E rëndë në Finiq/ Babai akuzohet se abuzoi seksualisht me vajzën e tij, vihet në pranga

0
180
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një 57-vjeçar është arrestuar sot në Finiq, pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e tij, 25 vjeçe.

Sipas informacioneve, 57-vjeçari, Ramazan Rroko, me origjinë nga Lushnja është i divorcuar dhe banonte me vajzën në fshatin Dërmish.

Vajza për 20 vjet ka jetuar në ‘shtëpinë e fëmijës’ në Durrës. Prej 1 muaji kishte ikur nga shtëpia e fëmijës dhe ishte zhvendosur ne Dërmish.

Mësohet se ka qene e reja qe ka denoncuar ne Komisariatin e Sarandës.

Zjarr Tv Ad