E trishtë/ Njihej si “Nona Tirona”, ndahet nga jeta bashkëshortja e futbollistit të njohur

0
238
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një lajm i trishtë ka ardhur për sportdashësit shqiptarë dhe për fansat e Tiranës, me bashkëshorten e ish-futbollistit legjendar Selman Stërmasi, Nezihat Stërmasi mëngjesin e sotëm.

E njohur si “Zonja Tirona”, ose “Nona Tirona”, Nezihat Stërmasi humbi betejën me jetën në moshën 102-vjeçare.

Varrimi i saj do të bëhet ditën e nesërme, në datën 2 prill në orën 12:00.

Zjarr Tv Ad