E zë korrenti, vdes 10-vjeçarja në Durrës

0
39

Një vajzë e mitur ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën eleketrike.

Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 16:20,  në lagjen Nr 17.

Sipas policia vajza “shtetësja e mitur A.B., 10 vjeçe ra në kontakt me rrymën elektrike në banesën e  saj dhe si pasojë ka ndërruar jetë”.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.