“Edhe 100 vjet po të rrosh, nuk e mund dot Ramën”, Spiropali “kapet” me Berishën…

0
61
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ministrja Elisa Spiropali, replikoi me Sali Berishën për të cilin tha se nuk e mund dot kryeministrin Edi Rama edhe sikur të jetojë 100 vjet.

Spiropali tha se Sali Berisha do tëmbahet mend nga gjithë shqiptarët si politikani më i keq.

“Sali 3 piramida ke ndërtuar në jetë, piramidat financiare, piramidat arsimore që bënë analfabet rininë atë politike, në majë të së cilës ti nuk ngjitesh dot më.

O Sali edhe 100 vjet të jetosh nuk e mund dot ramën dhe Partinë Socialiste, nuk e mund dot Shqipërinë. Fole dhe për krime në qeveri, por ti je ai që ke marrë certifikatën”, tha Spiropali.

Zjarr Tv Ad