Bledi Mane bën deklaratën e fortë për Kiarën: I kujtuan të dashurit dhe ajo tregoi që është një mosmirnjohese…

0
4111
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bledi Mane u largua pak kohë më parë nga “Big Brother VIP”. Ai ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin, por vendosi të largohej duke thënë se nuk dëshironte të ndante çiftin.

Mbrëmjen e sotme Bledi tha se e ka dëgjuar shpesh Luizin ta përmendë me mirënjohje brenda shtëpisë, mirëpo Kiara nuk e ka bërë kurrë.

Sipas tij, moderatorja është shumë mosmirënjohëse.”Kiara ka treguar që është mosmirënjohëse’, tha ai.

Kira u trondit ne primen e fundit sepse produksioni i nxorri asaj nje video ku perflitej per nje personazh qe pretendonte te kishte pasur nje lidhje me Kiaren para se ajo te futej ne BBV.

Por si Luizi dhe Kiara e moren situaten nen kontroll dhe e kaluan shume lehte situaten duke mos rene pre e lojes se produksionit.

Zjarr Tv Ad