Edmond Spaho përplaset me një person në qendrën e votimit në Maliq, e tërheq për krahu me forcë

0
113
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputeti i Partisë Demokartike, Edmond Spaho është konfliktuar me një person brenda qendrës së votimit në Zvezde.

Bëhet me dije se Spaho ka tërhequr me forcë për krahu një prej personave që ndodhej brenda qendrës së votimit. Ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së këtij incidenti.

Denoncimi për rastin është bërë nga kandidati i PS-së për bashkinë e Maliqit, Gëzim Topçiu.

 

 

Zjarr Tv Ad