Efi ‘kapet’ me një tjetër banore të BBV2 : Mos e kruaj me mua se…

0
264
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

TIRANE

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, e cila po vazhdon rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP Albania”, së fundi është më aktive.

Ajo është përfshirë në debate të shumta me disa prej banorëve. Ditën e sotme ajo ka pasur “përplasje” me Efin. Kjo e fundit i ka kërkuar këngëtares nga Kosova që mos të kapet me të.

Mos e kruaj me mua, oj Nitë, se je dhe në nominim”, u shpreh Efi.

Zjarr Tv Ad