Elbasan, 25-vjeçarja ndërron jetë në maternitet një orë pas lindjes

0
3

Një vajzë ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit. Mësohet se 25-vjeçarja ka humbur jetë vetëm një orë pas operacionit të lindjes. Burime nga spitali thonë se vajza ka pësuar një arrest kardiak, ndërsa foshnja gëzon shëndet të plotë. Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.