Emërohet drejtori i ri i DPSHTRR, Blendi Gonxhja

0
157
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Blendi Gonxhja emërohet drejtori i ri i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor. Gonxhe u prezantua sot me personelin e DPSHTRR.

Ai zëvendësoi Arben Isaraj, i cili dha dorëheqjen rreth një muaj më parë pas arrestimit të vëllait të tij për dy akuza penale.

Blendi Gonxhe deri tani mbante postin e Drejtorit të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranes.

 

Zjarr Tv Ad