(EMRI) Zhaku e lidhur prej 7 vitesh me reperin e njohur shqiptar: Më tërhoqi zvărrë për disa metra

0
1015
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zhaklin Lekatarit nuk i duhen më deklaratat e bujshme për s**s*n, apo për burrat shqiparë për të qenë në qendër të vëmendjes, pasi tani si opinioniste e “Big Brother VIP” ajo ia ka arritur më së miri.

Zhaku futet shpesh mes çiftesh me komentet e saj, ku si feministe i kërkon vajzave të mos lejojnë asnjëlloj dhunë nga partneri i tyre.

Ky si duket është edhe një mësim që opinionistia Zhaklin Lekatari ka marrë nga jeta e saj personale, shkruan Albeu.com.

Pak vite më parë ajo bëri bujë me deklaratat e saj se si ish i dashuri me të cilin bashkëjetoi për 7 vite e dhunonte. Bëhet fjalë për reperin Bim Bima.

“Kam pasur edhe një marrëdhënie të dh*nshme atje. Tjetri të dh*non edhe nga ana psikologjike. Tjetri ushtron dhunë tek ty edhe fizike, bën kërkesa që ti nuk mund ti përmbushësh ose pasigurinë e vet e kanalizon tek ty duke të bërë të ndihesh keq ose zhvlersuar. Kjo është ajo që ndodhi me mua”, sqaroi Lakatari atë kohë. “Ish i dashuri më ka tërhequr zv.rrë për disa metra sepse nuk pranova që të kthehesha me të”, tregon ajo.

Së fundmi Zhaklin Lekatari, ka zgjedhur të rrëfejë detaje nga jeta e saj personale. Ajo zbuloi se ka një dekadë që nuk është në një marrëdhënie dhe shtoi se shkak i kësaj është fakti se “ajo i tremb burrat”.

Zjarr Tv Ad