(EMRI) Zyrtarizohet kandidati i parë i Partisë Demokratike për Bashki që fiton Primaret

0
331
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Indrit Hoxha do të jetë kandidati zyrtar i Partisë Demokratike për Bashkinë Vorë. Kjo pasi kandidati tjetër për Primaret në këtë bashki, Agim Subashi është tërhequr nga gara.

Kujtojmë se Kryesia e PD ka miratuar emrat e fundit të kandidatëve në primare për 18 bashki ditën e djeshme, teksa më herët kishte publikuar emrat dhe për 26 bashki të tjera. Në total janë publikuar kandidatët për primaret në 44 bashki.

Zjarr Tv Ad