Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Para disa kohësh, këngëtarja Era Rusi u përfol se është në lidhje me një femër. Ajo ka vendosur ti japë fund këtyre spekulimeve duke treguar të vërtetën në një emision televiziv.

Kastro Zizo: Kur e kuptove që kishte tendenca homoseksuale ndaj femrave?

Era Rusi: Nuk kam asnjë tendencë unë, mirë jam. Kisha bërë një foto me një mikeshën time. Ajo është e martuar, ka fëmijë dhe ka jetën e vet.

Kastro Zizo: Nuk të ka intriguar asnjëherë të puthësh një femër lehtë tek qafa, te gusha?

Era Rusi: Jo. Është shumë e çuditshme. Nuk e kam problem se çfarë bën gjithë dynjaja me jetën e vet, por kur vjen puna tek vetja jam shumë konservatore.

Zjarr Tv Ad