Erion Braçe tallet me Berishën: “Ramën do e fus në burg”, kështu tha dhe për I.M, jo që s’e futi ne burg, por e mori në qeveri…

0
277
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Erion Braçe tallet me Berishën: “Ramën do e fus në burg”, kështu tha dhe për I.M, jo që s’e futi ne burg, por e mori në qeveri…

Deputeti Erion Braçe ka komentuar fjalën e Sali Berishës në protestë, i cili tha se kryeministrin Edi Rama do të çojë në burg.

Braçe ironizon duke thënë “kështu i tha edhe I.M kur ai e rrasi në biruce, “do të fus në burg! Jo që nuk e futi ne burg, por e futi në Qeveri, vodhi me të dje vrau 4 shqiptarë të mirë për të”.

“S.B: Vendimi eshte marre, Edi Ramen do e fus ne burg! Keshtu i tha edhe I.M kur ai e rrasi ne biruce, “DO TE FUS NE BURG! Jo qe nuk e futi ne burg, por e futi ne Qeveri; vodhi me te, vrau 4 shqiptare te mire per te! Ndaj, booll mor sharlatan, BOOOLL!” shkruan Braçe.

Zjarr Tv Ad