Ermal Mamaqit nuk i del inati me Iva Tiçon, aktori bën deklaratën e fortë: I japim rëndësi njerëzve pa vlerë!

0
72
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Disa ditë më parë Ermal Mamaqi prezantoi librin e tij të parë me titull “Në garë me veten”, i cili u bë dhe ‘shkaku’ i një sherri mes tij dhe gazetares Iva Tiço.

Përpos komenteve të shumta që e uruan Ermalin, në sy ra dhe komenti me ironi i gazetares Iva Tiço, të cilës Ermali nuk e la pa i kthyer një përgjigje 

Teksa ishte i ftuar në “Zemër Luana”, aktori i humorit u vendos përballë disa pyetjeve ku njëra ndër to kishte të bënte për konfliktin me gazetaren.

Ermali u pyet nëse pas sherrit a ka mundur që të flasin bashkë apo të sqarohen për atë ç’ka ndodhi.

“Nuk ka pasur asnjë bisedë dhe më vjen kaq keq që i japin rëndësi dhe vlere këtyre gjërave pa vlerë”,– u përgjigj Mamaqi.

Zjarr Tv Ad