“Është shumë simpatik”, Beniada pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë

0
188
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Beniada është një ndër vajzat më të dashura të publikut. Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip, ajo arriti që të rrëmbente zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe të ndryshonte dhe opinionin e disa prej tyre.

Pas daljes së sja nga shtëpia, Beniada vijoi të ndiqej masivisht nga ndjekësit dhe çdo gjë e saj ndiqet me kuriozitet.

Ndonëse jetën e saj ka vendosur ta mbajë sa për private, së fundmi ajo ka treguar disa copëza mbi partnerin e saj.

Beniada ka rrëfyer se partneri i saj është shqiptar dhe është mjaft simpatik.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as Italian as shqiptar pasi është ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”, tha Beniada në “E diell”.

Ndërkohë, disa kohë më parë Beni publikoi një foto krah një mashkulli misterioz, të cilit nuk i bëri të ditur as emrin dhe as fytyrën.

Megjithatë, një detaj që modelja zbuloi në postimin e saj është vendndodhja, që ishte pikërisht në Milano, Itali.

Zjarr Tv Ad