“Është simbol i bukurisë”, avokati Spartak Ngjela zbulon banoren e preferuar në BBV Albania

0
1964
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar një nga produksionet televizive më të ndjekura si është BBV Albania, gjatë një interviste për News 24.

Avokati ka zbuluar dhe të preferuarit e tij, Luizin duke e cilësuar simbol të batutës dhe Kejsin si sibol të bukurisë.

“ Atje ka dy simbole. Luizi i cili është simbol i bisedës dhe batutës dhe Kejsi, vajza e Sabianit e cila është simboli i bukurisë. Atë moment madje që po e ndiqja unë kamera po e fokusonte shumë, se di pse e donte. Po dëgjoja që po flitej për martesë, niveli artistik që ndodh është i lartë dhe na përfshin brenda tyre dhe na duket sikur çdo gjë është e vërtetë, aktrimi është i lartë po se kuptojmë dot se jemi përfshirë. Në fund njëri shkon te gruaja, tjetra te burri”, komentoi avokati konkurrentët duke i krahasuar me një film.

Zjarr Tv Ad