Evi Kokakalari bën thirrjen e fuqishme: Kush është gati? Ky Dhjetor duhet të ndryshojë rrënjësisht të ardhmen e shqiptarëve

0
78
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari, ka komentuar deklaratën e ish-kryeministrit Sali Berisha, nga “Foltorja” e Lezhës, i cili njoftoi mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të PD në 11 Dhjetor, ditën e themelimit të Partisë Demokratike. 

Kokalari shkruan në rrjetet sociale, se shqiptarët vuajtën 45 vite nga komunizmi dhe 30 vite luftë për mbijetesë, përballë George Soros.

Duke iu drejtuar me një thirrje të fuqishme shqiptarëve, Kokalari shprehet se; Dhjetori i këtij viti duhet të ndryshojë rrënjësisht të ardhmen e popullit.

Postimi
“45 vjet komunizm, 30 vjet luftë për mbijetesë nga George Soros.
Ky dhjetor duhet të ndryshoj të ardhmen e Shqiptarëve rrënjësisht.
Kush është gati”?- shkruan Kokalari.

 

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...