FaceApp, rrjeti masakron Edi Ramën: Jemi në prag të hapjes së negociatave….

0
21

FaceApp është lançuar në vitin 2017 dhe nuk është i ri. Por ditët e fundit është bërë virale dhe njerëzit po ‘çmenden’ pas aplikacionit i cili të tregon si do te jesh pas 20-30 vjetësh.

Por rrjeti ka lëshuar edhe ironitë e para edhe talljet me personazhe të politikës.

Edhe kreun e qeverisë Edi Rama nuk e kanë harruar duke i bërë një meme që tregon edhe imazhin e tij të ndryshuar të plakur por edhe nje premtim qe ai nuk e mbajti kurrë, nuk e realizoi kurrë.