Familja Beckham me pushime në Greqi, Victoria bën fotografen (FOTO)

0
1153
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Familja Beckham ka shkuar në Greqi për pushime dhe Victoria ka marrë përsipër rolin e fotografes së familjes.

Paparacët kanë fotografuar këngëtaren, duke i bërë foto ish-futbollistiti dhe fëmijëve.

DailyMail/D.I.

victoria ben fotobeckham brooklynbecksbeckham e djalivic me gisht

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad