Fatjoni harron Xhensilën, pushime ‘hot’ me një ruse seksi

0
954
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një foto e publikuar nga Olti Curri në Facebook ka shkaktuar komente të shumta ku Fatjoni i Big Brother shfaqet në një pozë provokuese  me një femër bjonde.

Ish banori i BB 8 i cili është në një lidhje me Xhensilën është vënë në qendër të vëmendjes teksa Olti shkruan: “Pas fotos nudo ne pishine ne Turqi, eshte radha e nje tjeter fotografie qe na ra ne dore nga dergues anonime ne inboxin e faqes.

Fatjoni duket ne nje poze erotike me nje femer qe shihet qarte se nuk eshte Xhensila. Nuk dime asgje me shume per kete vajze sesa mesazhi ne inbox qe tregonte se ajo ka qendruar ne shoqerine e Fatjonit gjate gjithe mbremjes se djeshme dhe se fliste rusisht.”

 

fatjonibb

Zjarr Tv Ad