Femrat shqiptare që nga valltare u shndërruan në yje televizive (Foto)

0
1799
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Me bukurinë që i karakterizon dhe aftësitë në të moderuar ato kanë arritur që vëmendja e publikut ndaj tyre të jetë shumë e madhe.

Bëhet fjalë për motrat Vjollca, Ilda Bejlerin, Xhemi Shehun dhe Viola Spiron, të cilat radhiten në mesin e personazheve televizive më të pëlqyera në vend, transmeton Telegrafi.
Por, bukuroshet kanë edhe një tjetër të përbashkët. Ato në botën e televizionit janë futur fillimisht si velina.
“Fiks fare” është emisioni që ka nxjerr në pah Luana dhe Marina Vjollcën, Xhemi Shehun e Viola Spiron, ndërsa Ilda Bejleri fytyrë televizive u bë përmes emisionit “Ça thu”.
Nga valltare u shndërruan në persona me ndikim në ekranin shqiptar.
Luana Vjollca

ilda-2 luanna marinaa viola xhemi

Zjarr Tv Ad