Festa e Juventus nuk shkoi dhe aq mirë, Pogba u përplas në shesh! (Video)

0
710
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

​Paul Pogba është rrëzuar keq gjatë festës së titullit të Serie A.

Njëri nga më meritoret për titullin e pestë të Juventusit në Serie A, Paul Pogba e ka pësuar keq gjatë festës së skuadrës.

Ai është rrëzuar gjatë vallëzimit të tij, por për fat të mirë ka shpëtuar pa ndonjë lëndim.

Ai për të bërë edhe me qesharake rrëzimin e tij, ka filluar të vallëzojë, kinse nuk ka ndodhur asgjë. /Express

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad