Fitime Marramendëse/ Luizi thyen çdo rekord me klikimet e këngës “Me ty” kushtuar Kiarës, në 12 orë 2 milionë klikime

0
159
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kënga që titullohet ‘Me ty’, e këngëtarit Luiz Ejlli, e publikuar një ditë më parë, ka thyer çdo rekord.
Për 12 orë ka marrë 2 milionë klikime.

Kënga, e cila iu dedikua Kiarës, duket se është kthyer në himnin e shumë të dashuruarve, duke qenë se është publikuar ditën e Shën Valentinit.

Vetë Luizi, i cili duket se është ideator i kësaj kënge, e ka cilësuar këtë dhuratë të tij si “diçka historike që nuk ka ndodhur në asnjë ‘Big Brother’”.

Pritet qe kjo kenge e Luizit ti sjelle atij mijra euro fitime sepse me suksesin qe ka korrur vetem ne diten e pare fitimet duken shume afer.

Dihet qe Luizi eshte banori me infamshem kete vit dhe duket se ky sukses eshte i padiskutueshem dhe dihet mire qe YouTube paguan shume mire per klikimet.

Presim ne ditet ne vijim si do te ece kenga e tij dhe produksioni me top-chanel, ne qofte se do arrijne te thyejne eshe rekorde te tjera ne klikime dhe shikueshmeri pasi deri tani Luizi eshte i vetmi personazh Shqiptar qe ka kapur 1Miliard Klikime ne rrjet.

Zjarr Tv Ad