Fituesi do të vendoset në Bernabeu, City- Real përfundon me rrjeta të paprekura (VIDEO)

0
760
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ndeshja mes Manchester Cityt dhe Real Madridit ka përfunduar pa fitues. Manchester City dhe Real Madrid kanë luajtur baras 0:0 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Në pjesën e parë nuk kishte shumë raste për shënim, derisa në fundit të pjesës së dytë Real Madridit ka pasur tre raste të mira për gol, por portieri Joe Hart e ka shpëtuar Cityn nga humbja.

Ndeshja e kthimit, e cila do të luhet me 4 maj në Santiago Bernabeu, do të përcaktoj edhe finalistin e Ligës së Kampionëve. /Express.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VAnGTk2KVWg]

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad