Flamurtari firmos një 17 vjeçar

0
6

Merkato e Flamurtarit nuk njeh limite.

Pasi zyrtarizoi 2 prurjet e reja si dhe rinovimin me Fjoralb Deliaj, skuadra vlonjate njoftoi afrimin në ekipin A edhe të mesfushorit të U-17, Romedi Llapi.

Paraqitjet dinjitoze por edhe nevoja për frymë të re në ekip duket se e ka detyruar Flamurtarin që të sigurojë shërbimet e Llapit.