“Foto e ditës”, ja çfarë publikon Rama ndërsa protestohet

0
13

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Fier në kuadër të turit “Bashkia që duam”.

Ndërsa pak metra larg tij mbështetës të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë në protestë kundër tij, Rama publikon një foto në “Facebook” të mbështetësve të tij të mbledhur për takimin që po zhvillon. Rama e quan foto e ditës.